Hakkımda

1976 yılında İstanbul’da doğan, aslen Kastamonu’lu olan Av. İlyas Candaroğlu, 2004 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ nden mezun olmuştur.

2005 yılında avukatlık ruhsatını alıp serbest avukatlığa başlamıştır.

İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi tarafından verilmiş olan Eğitim Sertifikası, İstanbul Barosu CMK Uygulama Servisi tarafından verilmiş olan CMK Eğitim Sertifikası, Türkiye Barolar Birliği ve Avrupa Konseyi tarafından verilmiş olan Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi Eğitim Sertifikaları vardır.

Çalışma alanları içerisinde başta Ticaret Hukuku olmak üzere, Bilişim Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Basın ve Medya Hukuku, Fikir ve Sanat Eserleri Hukuku bulunmaktadır.

Avukat İlyas Candaroğlu “GÜVEN VE GİZLİLİK ESASTIR” prensibiyle hareket etmektedir. Avukatlık etiği gereği hukuki süreci yalnızca müvekkili ile paylaşmaktadır. Zira avukat – müvekkil ilişkisinde her şeyden önce GÜVEN ilkesinin geldiğini kendisine prensip edinmiştir. Hukuki problemlerin doğmadan sürecin yönetilmesi, hukuki problem doğduktan sonra ise davaların en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını kendisine amaç edinmiştir.